Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře

Máte v bytě málo místa? Nevíte jak vyřešit interiérové dveře? Využijte dveře, které zajiždějí do strany. Stavební pouzdra JAP jsou účelové řešení vašeho Interiéru. Stavební pouzdra JAP vám ušetří mnoho cenného prostoru, který by vám standardní systém posuvných dveří neumožnil.

Kvalitní stavební poudra JAP - kompletní nabídka

Nabízíme kvalitní stavebni poudra JAP do zděné nebo sádrokartonové příčky v mnoha variantách. Stavební pouzdra JAP lze použít pro všechny typy interierových dveří od tuzemských i zahraničních výrobců. Standartní čistý průchod stavebních pouzder je 1970mm a 2100mm. Je však možné objednat i atypické rozměry s průchodem 1980mm až 2700mm. Veškeré technické a detailní informace včetně stavebních otvorů najdete.

Stavební pouzdra JAP dovezeme zdarma po celé ČR

Kompletní sortiment stavebních pouzder si můžete objednat z pohodlí domova nebo kanceláře v našem internetovém obchodu www.kovani-kliky.cz, kde Vám jako bonus nabízíme dopravu po celé České republice ZDARMA.

Rozdělení stavebních pouzder dle konstrukce

Stavební pouzdra pro posuvné dveře se dělí dle konstrukce, směru posunu a počtu dveří. Můžete využít jak konstrukce pro posun dveří na jedné straně, na obou stranách směrem od sebe, nebo posunu interérových dveří směrem k sobě. Podle toho dělíme posuvná pouzdra JAP na Standard, Komfort, Unibox a Parallel.

Stavební pouzdro JAP 700 STANDARD

Stavební pouzdro pro posuvné dveře JAP 700 Standard představuje nejběžnější typ stavebních pouzder pro zasouvací dveře. JAP 700 Standard je jednoduché pouzdro pro posuvné dveře jednokřídlé.

Stavební pouzdro JAP 710 KOMFORT

Model Stavební poudro JAP 710 Komfort je sestavou dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou. Každé pouzdro je určeno pro jedny jednokřídlé dveře, které se potom vysouvají proti sobě. Pohyb dveřních křídel může být i synchronizován.

Stavební pouzdro JAP 720 UNIBOX

Stavební pouzdro JAP 720 Unibox je typ dvojitého pouzdra, v němž jsou umístěny dvoje jednokřídlé interiérové dveře, které mohou uzavírat dva vedle sebe sousedící pokoje (každé křídlo jde na opačnou stranu).

Stavební pouzdro JAP 730 PARALLEL

Také nabízíme Stavební pouzdro JAP 730 Parallel, v němž jsou dvě dveřní křídla zavírající se jedním směrem paralelně za sebou. Pohyb dveřních křídel je synchronizován. U tohoto typu stavebního pouzdra nelze však použít celoskleněné dveře nebo dveře s kombinací sklo a dřevo, není-li kolem dveří dřevěná rámová konstrukce.

 

Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417