Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Novinka

22.05.2013 - Samozavírače dveří – nejen Brano

Mezi dveřní kování řadíme také samozavírače dveří.  V našich zeměpisných šířkách je takřka synonymem pro samozavírač značka Brano, ale na trhu jsou i jiné společnosti.

Nejprodávanějším konkurentem Brana je německý výrobce samozavíračů, firma GEZE. Ve své nabídce má od jednoduchých pístových samozavíračů až po automatické dveřní systémy nebo kování.

Samozavírače GEZE

Produkty firmy GEZE jsou neustále zdokonalovány ve vlastním technologickém centru. Dveřní zavírače GEZE jsou jedněmi z nejprodávanějších v celosvětovém měřítku.

Montáž samozavírače je velmi jednoduchá a pomocí přiloženého návodu ji zvládne každý kutil.

Mimo klasických horních samozavíračů se dnes vyrábějí také samozavírače podlahové, které se zabudují do podlahy a jsou tak zcela skryty.

Většina dnešních samozavíračů nevyžaduje žádnou zvláštní péči ani údržbu.

Čím se liší jednotlivé samozavírače a proč jsou některé dražší? Samozavírací mechanismy se odlišují zejména nosností neboli váhou dveří, které jsou schopny ovládat. Základní modely operují s dveřmi do 50 kg.

Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417