Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Novinka

15.03.2013 - Jak skloubit dveřní kování s interiérem

 

Udělat z dveřní kliky zapadající díl mozaiky vašeho domova je tak trochu umění, které je někdy přehlíženo, zejména v době hypermarketů, které ovládají trh s levnými klikami.

Proto vám doporučujeme koupit dveřní kování od specialisty, u kterého najdete širokou nabídku klik přesně k vašemu interiéru. Od vchodových dveří až po dveře do koupelny můžete doladit pomocí klik ke dveřím náladu každé místnosti.

Již vchodové dveře mohou předurčit, jak se doma budete vy nebo vaše návštěva cítit. Starožitné černé kliky mohou vytvářet dojem tradičního domova. Můžete k tomu kombinovat i jiné materiály. Například mosazné klepadlo může být skvělým doplňkem.

 

Luxusní kování

 

V obývacím pokoji nebo jídelně mohou pečlivě vybrané dveří kování pomoci doladit jakýkoli styl, od čistých, elegantních a moderních nerezových klik až po stylové, starožitné černé dveřní kování.

Klika v kuchyni může vhodně doplňovat stávající kuchyňský nábytek. Někdy to může být tak jednoduché, stačí sladit moderní chromové kování skříněk s chromovou klikou. Stejně tak tradiční kuchyně dostane facelift s mosazným dveřním kováním.

Současné trendy koupelen většinou ladí s leštěným chromem nebo nerezem. V koupelně se také krásně ladí interiér s dveřním kováním. Máme tu možnost designově ladit s kováním skříněk, háčků na ručníky, bezdotykovým košem a podobně.

Neberte výběr klik ke dveřím na lehkou váhu a nekupujte bezhlavě v hobbymarketech. Obra´te se raději na specialistu, tak jako maso raději kupujete u řezníka a ne v hypermarketu. 

Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417