Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Novinka

22.02.2013 - Dodejte dveřím styl a důležitost: vyberte správnou kliku

 

Změna dveřního kování je jednoduchou cestou, jak vylepšit design dveří a dodat jim více elegance nebo šmrnc.

Při výběru typu a správné barvy je důležité se nejdříve podívat na celkový styl vašich dveří.

Pokud máte například dřevěné veře s jednoduchým designem, můžete vybírat kliky, které budou výrazné až výstřední. Pokud jsou dveře dekorovány nějakým tradičním nebo historickým lemováním, zvolte raději dveřní kliku s jednodušším designem, aby dveře zbytečně nepřitahovaly příliš pozornosti a nepůsobily nevyváženě vzhledem ke zbytku místnosti.

Mějte na mysli celkovou atmosféru místnosti, stejně tak barevnost dveří i jeho okolí. Když si vybíráte dveřní kování, vezměte si do ruky kus dřeva (odpovídající vašim dveřím) a podívejte se, jak by seděl k vybrané klice. V tomto případě platí - víc pokusů, víc dobrých klik. :)

Stylová klika

Vyhrajte si s výběrem kliky.

Nemusíte mít všude stejné dveřní kliky. Stejně tak jako každá místnost má může mít svůj styl, každé dveře mohou být jiné a pomoci vám sladit celkově náladu a design pokoje.

Pečlivě vybraná klika a kování mohou být třešničkou na dortovém designu vašeho domova. 

Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417