Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Novinka

13.06.2013 - Dítě v bezpečí v bezpečně navrženém domově

Bezpečí dítěte je určitě jedním z největších snů a noční můrou zároveň každého rodiče. Pokud přenecháte návrhy interiéru svého příbytku v rukou zkušeného bytového architekta, pak je vaše těžké rozhodování o přijatelném nábytku a dostatečném bezpečí vyřešeno. Jestliže se domníváte, že pro vás bytový architekt nemůže nic udělat a odhodláte se pustit do pracné stavby či renovace obydlí sami, třeba nepohrdnete několika praktickými radami, které obsahuje tento článek.

Návrhy interiérů

Tajnou zbraní designu, jenž by měl jít v souladu s praktičností mohou být i opravdové drobnosti. Rozmanité koberce, nevšední výzdoba, běžné i originální umění . . . Kupříkladu hlavní zeď volá po poličce s dekoracemi, obrazu nebo obdobném estetickém prvku. Vraťme se k bezpečnosti dítěte. Během zařizování celého bytu je nutné „převracet v ruce“ každý vybraný kousek a každé umístění. Položte si před závěrečným postavením vždy základní otázky. Nevyleze dítě na něco pod pověšeným obrazem a nesrazí jej? Je porcelánová soška uspokojivě vysoko? Opravdu potomek nedosáhne na zavěšené hodiny a nezraní se? Nezapomeňte na ostré rohy stolů a skříněk. V dnešní době se produkuje nábytek se zaoblenými rohy nebo se dají pořídit plastová chránítka. Nemějte obavy a na cokoliv se zeptejte se prodavačů ve specializovaných prodejnách, kam půjdete nakupovat. Jde přece o bezpečí Vašeho dítěte. Chcete-li mu znepřístupnit nějakou místnost, můžete namísto kliky nainstalovat dveřní kouli. Český trh je nabízí v dostatečné škále.

Přejeme vám, aby se vám vytoužený design interiéru a potřebná bezpečnost pro dítě, skloubily ve vyvážený soulad.

Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417