Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Novinka

15.03.2013 - Američané mění dveřní koule za kliky

 

Ano, je to trochu bulvární titulek, ale kdo ví… Na populárním blogu Graphics-Diy.com se jeho autorka Karen nedávno pochlubila, že si zásadně vylepšila své interiérové dveře.

dveřní koule

„Jsou to smutné malé mosazné koule, které byly dodány s dveřmi v našem domě. Přemýšlela jsem o jejich natření, ale ony prostě nemají vůbec styl,“ uvedla Karen. Rozhodla se tedy, že je vymění.

Podle Karen existuje tolik krásných stylů a povrchových úprav klik ke dveřím, že bylo opravdu těžké si vybrat. Nakonec skončila né u klasické americké koule, ale koupila staromódní evropskou mosaznou kliku!

nová dveřní klika

„Takže nyní jsou celé dveře mnohem více elegantní, nemyslíte?!,“ píše dále autorka.

Nová dveřní klika

Může to být ukázka zajímavého trendu. V Evropě bychom mohli naopak začít kupovat americké koule ke dveřím, které zase uchvacují nás, protože jsou jednoduše neokoukané a vidíme je v každém americkém filmu.

Jak vidíte i tak malá změna, jako je nové dveřní kování, vám může udělat velkou radost.

Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417