Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Kování Cobra Zeus-R

Kování Cobra Zeus-R je interiérová klika v provedení ONS (nikl matný). Jedná se o rozetové kování v ekonomickém provedení. Tato klika je na plastovém jádru, které je dle mého názoru o mnohem kvalitnější než kovové jádra. Cena je oprvadu nízká a v žádném případě to neznamená, že by to bylo na úkor kvality. Pokud hledáte levnou kliku v ucházejícím designu, tak Zeus-R je ta pravá volba...:)

Vlastnosti a specifikace:
Obchodní název: Klika ZEUS-R
Výrobce: Cobra
Provedení: Kulatá rozeta
Materiál: ONS (nikl matný)
Vratná pružina: ANO
Montáž na dveře: prošroubováním / vruty
Použití: výhradně interiér

Kde koupím tuhle kliku výhodně?
Kování Cobra Zeus-R patří do portfolia společnosti Cobra. Nic méně pokud chcete opravdu dobře nakoupit, tak určitě hledejte na internetu.
Osobně doporučuji pouze prověřené obchody, které nabízejí i osobní odběr. Někde najdete i Garanci nejnižší ceny, která Vám zaručí opravdu dobrou koupi. Podívejte se např. na www.kovani-design.cz.


Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417