Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Kování Cobra Vision-R Economy

Kování Cobra Vision-R Economy je co se týká prodejů jedna z nejúspěšnějších klik vůbec. Už od roku 2004 si drží jednu ze tří pozic. Ač ceny se během let výrazně měnili na oblíbenosti jí to vůbec neubralo. Jde o kliku určenou do interiéru vyrobenou tzv. trubkovou metodou (vnitřek je dutý). Je vyrobena z kvalitního nerez materiálu a v rozetovém provedení. Díky svému jedoduchému designu a dlouhé životnosti se stala skoro kultem...:) Pokud jí ještě nemáte doma, tak jste zcela určitě poslední na světe....:)

Vlastnosti a specifikace:
Obchodní název: Klika Vision-R Economy
Výrobce: Cobra
Provedení: Kulatá rozeta
Materiál: IN (Nerez matný)
Vratná pružina: ANO
Montáž na dveře: prošroubováním / vruty
Použití: výhradně interiér

Kde koupím tuhle kliku výhodně?
Myslím, že doba "páry" je dávno pryč a žijeme v době slev...:) Proto bych určitě neváhal ceny porovnat na portálech které se zabývají srovnáváním cen např. zboží.cz nebo heureka.cz. Rozhodně Vám, ale můžu doporučit jeden z našich internetových obchodů, který funguje již 7 rokem. Dopřejte si kvalitní dveřní kování s obchodem www.kovani-kliky.cz


Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417