Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Kování Cobra Laura

Kování Cobra Laura je štítové dveřní kování od firmy Cobra. Po mnoho let se tato klika těšila veliké oblíbenosti. Dnes bylo snad všemi výrobci okopírována a prodává se ve klasickém tvaru pod mnohy názvy, ale originál je jen jeden. Klika Cobra Laura je jedna z mála klik, která i v dnešní době je dostupná v nepřeberném počtu povrchových úprav. Díky jednoduchosti a cenové dostupnosti si drží toto dveřní kování stále velikou oblibu. Já osobně mám např. kliku Laura doma...:) Pokud hledáte kvalitní kování za rozumnou cenu, tak LAURA je jasná volba. Montáž je nenáročná, takže si troufnu říci, že horní a spodní vrut zvládne zašroubovat kdokoli...:)

Specifikace a vastnosti:
Obchodní název: Klika LAURA
Výrobce: Cobra
Provedení: štítkové kování
Vratná pružina: ANO
Montáž na dveře: vruty
Použití: výhradně interiér

Možnosti povrchových úprav:
Mosaz, matný nikl, česaný bronz, chrom matný, chrom lesklý

Na co si dát pozor?
U štítového kování vždy musíme dbát na správnou rozteč. Obecně lze říci, že rozteč je vzdálenost mezi otvorem pro klíč a otvorem pro kliku. Dle české normy se rozlišují tři druhy rozteče = 72, 90 a 92mm. Poslední rozteč je v dnešní době už spíše výjmečná a je třeba jí objednávat na zakázku.

Zde najdete jak správně změřit rozteč.

Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417